Informacje
Srebrny medal targów SIMA za innowacyjny system Crop ID zdobyty przez firmę New Holland
ImageFirma New Holland Agriculture za system Crop ID™  zdobyła srebrny medal targów SIMA 2011, zastosowany w  prasach z serii BB9000. Ta innowacyjna technologia zdobyła uznanie jury, gdyż umożliwia użytkownikom identyfikację każdej beli dzięki bardzo zaawansowanemu systemowi oznaczania, zwiększającemu dokładność i produktywność procesu prasowania.
Czytaj całość...
58% wzrost sprzedaży firmy Volvo Construction Equipment
Image58% wzrost sprzedaży firmy Volvo Construction Equipment w trzecim kwartale przy ożywieniu na rynku ogólnym
Czytaj całość...
Grand Tiger wyjeżdża na polskie drogi
ImagePOL-MOT Warfama SA zawarła z chińską spółką HEBEI ZHONGXING AUTOMOBILE CO. LTD umowę importersko-dystrybucyjną dotyczącą samochodu Grand Tiger.
Czytaj całość...
Sieczkarnie samobieżne New Holland
ImageSieczkarnie samobieżne: Firma New Holland świętuje 50 lat nieprzerwanego rozwoju
Czytaj całość...
Wyskoka wydajność? Tylko z samojezdnym Condorem!
Image16 – 19 listopada 2010 w różnych regionach Polski (woj. zachodnio-pomorskie, woj. pomorskie, woj. wielkopolskie, woj. dolnośląskie) w różnych warunkach pogodowych odbyły się pokazy opryskiwacza AGRIFAC. Podczas pokazów zaprezentowano model samojezdnego opryskiwacza Condor. Wyposażony był on w belkę polową High Tech Air o szerokości roboczej 36 metrów, z pomocniczym strumieniem powietrza, którą precyzyjni rolnicy nie tylko z Holandii chwalą sobie już od wielu lat.
Czytaj całość...
Ciągnik Agroplus 310 za 97 700 zł netto!
ImageFirma Deutz-Fahr Polska wprowadza nową ofertę ciągników – z bardzo atrakcyjnymi cenami. Dodatkowo firma ma do zaoferowania rolnikom atrakcyjne propozycje kredytowe.
Czytaj całość...
Franco Fusignani został nowym Prezesem i Dyrektorem Generalnym firmy New Holland Agriculture
ImageFirma CNH Global NV (NYSE:CNH)  ogłosiła mianowanie Franco Fusignani  na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego firmy Holland Agricultural Equipment S.p.A.  Zastąpi on Barry’ego Eagle, który opuścił CNH,  aby podjąć nowe wyzwania poza strukturami grupy Fiat.
Czytaj całość...
Wyniki firmy Amazonen-Werke
ImageZ 290 milionami € w 2009 osiągnęliśmy drugi co wielkości wynik otrzymując obroty w Europie zachodniej na stabilnym poziomie  W roku gospodarczym 2009 Amazonen-Werke osiągnęły w technice rolniczej i komunalnej obroty 290 milionów €. W porównaniu do roku 2008 gdzie nasza rodzinna firma uzyskała wynik 380 milionów € jest to wprawdzie spadek o 23 procent, ale mimo to, obroty są wyższe od średniej z ostatnich pięciu lat. „Po wyjątkowym roku 2008, mimo odczuwalnego kryzysu finansowego i gospodarczego - podobnie jak w roku 2007 - był to drugi co do wielkości obrót w historii przedsiębiorstwa“ mówią szefowie firmy, panowie Christian Dreyer i dr. Justus Dreyer. Udział eksportu w obrocie wyniósł w roku 2009 75 % co jest znacznie wyższym wskaźnikiem, niż przeciętna w branży. 80 % całości obrotów osiągnięto w Europie zachodniej włącznie z Niemcami, 16 procent w Europie wschodniej a 4 % w pozostałych krajach świata.
Czytaj całość...
Nowa hala Amazonen-Werke
ImageAmazonen-Werke w Hasbergen-Gaste oddała do użytku swoją nową halę do testowania rozsiewaczy nawozów. Wraz z tą halą, Amazzone dysponuje najnowocześniejszą infrastrukturą do testowania rozsiewaczy nawozów oraz efektów ich pracy.
Czytaj całość...
John Deere to jedyna marka, która zdobyła 2 medale!
ImagePo raz pierwszy o decyzji komisji oceniającej zgłoszone produkty dowiedzieliśmy się tak wcześnie, bo na kilka tygodni przed wystawą.
Czytaj całość...